Gobierno Vasco

ACTIVIDADES FIN DE TRIMESTRE

  • 23-12-2016 |

ACTIVIDADES FIN DE TRIMESTRE/ HIRUHILEKO AZKEN JARDUERAK

 1. eta 2. BATXILERGOA / 1º y 2º BACHILLER

ORIENTACIÓN ACADÉMICA/ORIENTAZIO AKADEMIKOA

Aulas de Bachillerato / Batxilergoko gelak:                   10:15 – 11:15

 

IKASLEEN UDAKO KOOPERAZIO ESPERIENTZIAK/ EXPERIENCIAS DE COOPERACIÓN DE ALUMNAS

Aulas de Bachillerato / Batxilergoko gelak                     11:15 – 12:15

 

EVEREST ESPEDIZIOA (Alpinista baten aurkezpena)

E2A gela.                                                                            10:15 – 11:45

 

TXALAPARTA TAILERRA

Musika gela                                                                      10.15 ­ 12:15

KIROL EKINTZAK/ACTIVIDADES DEPORTIVAS:

Kiroldegi eta Gimnasioan                                                  10:15 – 12:15

 

MARRAZKETA TXAPELKETA/CONCURSO DE DIBUJO:

Aula de Dibujo / Marrazketa Gela                                    10:15 – 12:15

 

IKASTETXE OSOA / TODO EL CENTRO

 

ELKARTASUN AZOKA / MERCADILLO SOLIDARIO:

En el hall del Instituto /Ikastetxeko hallean:                      10:15 – 12:15

 

IKASTETXEKO ABESBATZA / CORO DEL INSTITUTO:

En el hall del Instituto /Ikastetxearen hallean:                  12:30 – 12:45

 

Alaves, Athletic eta Realeko KIROL GAIEN ZOZKETA/

SORTEO DE MATERIAL DEPORTIVO del Alavés, Athletic y Real:

En el hall del Instituto /Ikastetxearen hallean:                   12:45 – 13:00

 

4 SASKIEN ZOZKETA / SORTEO DE CUATRO CESTAS:

En el hall del Instituto /Ikastetxeko hallean:                      12:45 – 13:00

 

 

2016ko abenduaren

23ko JAIA


Ordutegia / Horario


10:15 – 13:00

DBH 1 eta 2 / 1º y 2º ESO

 

KIROL EKINTZAK / ACTIVIDADES DEPORTIVAS:

Kiroldegi eta Gimnasioan                                                      10:15 – 11:15

 

MARRAZKETA TXAPELKETA / CONCURSO DE DIBUJO

Aula de Dibujo / Marrazketa Gela                                        10:15 – 12:15

 

MAHAI JOLASAK/JUEGOS DE MESA (Partxisa, kartak, dominoa eta Xakea)

E2C, E2D/E2B gelak                                         10:15 – 12:15

 

DANTZATU NAHI?/¿TE APETECE BAILAR?

B2B, B2D, 3A, 2Fgelak                                                         

11:15 – 12:15

KARAOKEA

3B gela                                                                                  10:15 – 11:15

EZETZ ASMATU! TAILERRA/TALLER SORPRESA

Ikastetxeko hallean / En el hall del instituto                                

10:15 – 12:15

 

 

DBH 2 / 2º ESO

 

SUKALDARITZA TAILERRA / TALLER DE COCINA:

Gela egonkorra, B1A                                                             10:15 – 11:15

Gela egonkorra,B1A                                                                      11:15 – 12:15

 DBH 3 eta 4 / 3º y 4º ESO

 

KIROL EKINTZAK / ACTIVIDADES DEPORTIVAS:

Kiroldegi eta Gimnasioan                                              10:15 – 12:15

 

MARRAZKETA TXAPELKETA/CONCURSO DE DIBUJO:

Aula de Dibujo / Marrazketa Gela                                 

11:15 – 12:15

 

MAHAI JOLASAK / JUEGOS DE MESA:

(Partxisa, Kartak Domino eta Xakea) E2C, E2D/E2B gelak                        10:15 – 12:15

 

BIDEO JOLASAK / VIDEOJUEGOS:

Aulas de Informática / Informatika gelak                          

10:15 – 11:15

                                                                                        

11:15 – 12:15

 

TXALAPARTA TAILERRA / TALLER DE TXALAPARTA

  Musika gela

10:15 – 12:15

 

EZETZ ASMATU! TAILERRA/TALLER SORPRESA

Ikastetxeko hallean / En el hall del instituto                               10:15 – 12:15

 

4. MAILA / 4º ESO

 

EVEREST ESPEDIZIOA (Alpinista baten aurkezpena/Presentación por parte de un alpinista)

E2A gela.                                                                    10:15 – 11:45